Воскресенье, Сентябрь 19

Експерт спрогнозував ймовірність введення воєнного стану

Новий очільник Національної поліції Сергій Князєв відповів на запитання журналістів, одне з яких було про те, що він думає про введення воєнного стану в Україні.

Свої міркування з цього приводу Сергій Князєв озвучив під час інтерв’ю ТСН.

» Думати — це прерогатива Верховної Ради, моя прерогатива — виконувати. Введуть військовий стан — будемо працювати», — відповів він на питання про можливе введення воєнного стану.

На уточнююче запитання журналіста, що Князєв думає з цього приводу, як людина, він відповів, що залишає за собою право не говорити про те, що думає.

Також новий глава Нацполіціі розповів як він ставиться до легалізації зброї. На його думку, таке питання не можна ставити на розгляд, поки йде війна:

«Зброя ходить не тому, що вона заборонена, а тому, що у нас війна. Арсенали зі зброєю відкрили. Питанням легалізації зброї не можна займатись, поки йде війна. Тим більше, граната легалізованою ніколи не буде».

Не потішив новий голова Нацполіції і прогнозами щодо спаду злочинності. За словами Сергія Князєва, цього року не варто чекати зменшення кількості злочинів.

«Ми не передбачаємо спаду злочинності на протязі 2017 року. А прогнозувати 2018 рік ще не можна», зазначив Князєв.

Експерт спрогнозував ймовірність введення воєнного стану — детальніше тут

Добавить комментарий